PASCAL G1F025PC Joint Kit, drive shaft
Internal Teeth, wheel side : 20
Outer diameter [mm] : 81
Outer gearing wheel side : 20
Post Buying Request Connecting Buyers Width China Suppliers
Vehicles
ModelEngineCcKwHpCylinderTypeYear
AUTOBIANCHI A 112     (1969/10 - 1986/12)
AUTOBIANCHI Y10     (1985/03 - 1995/10)
FIAT 127     (1971/06 - 1986/12)
FIAT 127 Panorama     (1977/01 - 1986/12)
FIAT 128     (1969/03 - 1984/12)
FIAT 128 Coupe     (1972/03 - 1981/02)
FIAT 128 Familiare     (1969/10 - 1982/10)
FIAT FIORINO (127)     (1977/10 - 1987/12)
FIAT FIORINO (147)     (1980/01 - 1993/10)
FIAT FIORINO Box (146)     (1988/01 - /)
FIAT FIORINO Pick up (146)     (1988/01 - 2001/05)
FIAT PANDA (141A_)     (1980/03 - 2004/07)
FIAT PANDA Van (141_)     (1986/01 - 2004/02)
FIAT UNO (146A/E)     (1983/01 - 2006/06)
FIAT X 1/9 (128 AS)     (1972/11 - 1989/12)
INNOCENTI KORAL     (1990/01 - 1992/12)
INNOCENTI MINI     (1974/05 - 1995/01)
LANCIA A 112     (1978/03 - 1986/12)
LANCIA Y10 (156)     (1985/03 - 1995/12)
SEAT 127 (127A)     (1972/04 - 1982/12)
SEAT 128     (1976/01 - 1980/12)
SEAT FURA (025A)     (1982/01 - 1986/12)
SEAT MARBELLA (28)     (1986/08 - 1998/10)
SEAT MARBELLA Box (028A)     (1986/11 - 1993/12)
SEAT PANDA (141A)     (1980/10 - 1986/12)
SEAT TERRA (24)     (1987/01 - 1996/12)
SEAT TERRA Box (024A)     (1987/01 - 1996/02)